Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yazar Konu
FederalElektrik Çevrimdışı
Federal Elektrik
Firma Temsilcisi

  • Katılım:07 2019

  • Mesajlar:19

 
Yorum: #1
Ortam sıcaklığının kompakt tip şalter üzerindeki etkisi ne şekilde olur?
Konu İçeriğini Görünteleyebilmek İçin Üye Ol veya Giriş Yap
---
1990 yılında kurulan Federal Group, alçak gerilim otomasyon ve şalt malzeme üretimi, mermer, aydınlatma ürünleri ve doğal gaz sayacı imalatı konularında hizmet vermektedir. Tüm dillerde okunuşu ve yazılışı aynı olan Federal isminin seçilmiş olması kuruluş amacının bir Dünya Şirketi olmak olduğunun kanıtıdır.

Grup firmalarının yaptığı faaliyetler dolayısıyla Federal 2008 yılında Dünya’da “Tanınmış Marka” olarak tescil edilmiştir.

%100 Türk sermayesi ile kurulan tüm grup firmaları üretimlerinin %45-50 sini ihraç etmektedir.

Müşteri beklenti ve taleplerini dikkate alarak sunulan; müşteriye özel ürün, fiyat, zamanında teslim ve hızlı dönüş kabiliyeti kullanıcılara güven duygusu aşılamış, ilişkilerde süreklilik kazandırmıştır. Tüm grup firmalarında memnun müşteri ilkesi benimsediğinden en seri ve en hızlı hizmet sunan öncü firmalardandır.
25-12-2019, Saat: 09:19 AM
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak Alıntı ile Cevapla Alıntı yap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kaçak Akım Koruma Şalterinin İnsan Sağlığı Üzerindeki Etkisi FederalElektrik 0 869 12-09-2019, Saat: 11:25 AM
Son Yorum: FederalElektrik
  XLPE LERİN KAPASİTİF ETKİSİ SKYNET 0 2,261 12-05-2015, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: SKYNETAnahtar Kelimeler

4188,Ortam sıcaklığının kompakt tip şalter üzerindeki etkisi ne şekilde olur? ,Ortam sıcaklığının kompakt tip şalter üzerindeki etkisi ne şekilde olur? indir,Ortam sıcaklığının kompakt tip şalter üzerindeki etkisi ne şekilde olur? yükle,Ortam sıcaklığının kompakt tip şalter üzerindeki etkisi ne şekilde olur? download,Ortam sıcaklığının kompakt tip şalter üzerindeki etkisi ne şekilde olur? indirmek istiyorum,Ortam sıcaklığının kompakt tip şalter üzerindeki etkisi ne şekilde olur? yükle,Ortam sıcaklığının kompakt tip şalter üzerindeki etkisi ne şekilde olur? bedava, Ortam sıcaklığının kompakt tip şalter üzerindeki etkisi ne şekilde olur? İNDİR,Ortam sıcaklığının kompakt tip şalter üzerindeki etkisi ne şekilde olur? YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,Ortam sıcaklığının kompakt tip şalter üzerindeki etkisi ne şekilde olur? Teknik Bilgileri,Ortam sıcaklığının kompakt tip şalter üzerindeki etkisi ne şekilde olur? filmi indir Ortam sıcaklığının kompakt tip şalter üzerindeki etkisi ne şekilde olur? bağlantı şeması