Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yazar Konu
FederalElektrik Çevrimdışı
Federal Elektrik
Firma Temsilcisi

  • Katılım:07 2019

  • Mesajlar:19

 
Yorum: #1
yeni  Tesisat Kontaktörü Nerelerde Kullanılır? Avantajları Nelerdir?
Konu İçeriğini Görünteleyebilmek İçin Üye Ol veya Giriş Yap
---
1990 yılında kurulan Federal Group, alçak gerilim otomasyon ve şalt malzeme üretimi, mermer, aydınlatma ürünleri ve doğal gaz sayacı imalatı konularında hizmet vermektedir. Tüm dillerde okunuşu ve yazılışı aynı olan Federal isminin seçilmiş olması kuruluş amacının bir Dünya Şirketi olmak olduğunun kanıtıdır.

Grup firmalarının yaptığı faaliyetler dolayısıyla Federal 2008 yılında Dünya’da “Tanınmış Marka” olarak tescil edilmiştir.

%100 Türk sermayesi ile kurulan tüm grup firmaları üretimlerinin %45-50 sini ihraç etmektedir.

Müşteri beklenti ve taleplerini dikkate alarak sunulan; müşteriye özel ürün, fiyat, zamanında teslim ve hızlı dönüş kabiliyeti kullanıcılara güven duygusu aşılamış, ilişkilerde süreklilik kazandırmıştır. Tüm grup firmalarında memnun müşteri ilkesi benimsediğinden en seri ve en hızlı hizmet sunan öncü firmalardandır.
21-04-2020, Saat: 09:43 AM
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak Alıntı ile Cevapla Alıntı yap
naturalelektrik Çevrimdışı

Yeni Üyeler

  • Katılım:05 2020

  • Mesajlar:4

 
Yorum: #2
Cvp: Tesisat Kontaktörü Nerelerde Kullanılır? Avantajları Nelerdir?
Konu İçeriğini Görünteleyebilmek İçin Üye Ol veya Giriş Yap
7/24 Elektrik Arıza Bakım Onarım
25-05-2020, Saat: 08:55 PM
Tüm Mesajlarına Bak Alıntı ile Cevapla Alıntı yapAnahtar Kelimeler

4207,Tesisat Kontaktörü Nerelerde Kullanılır? Avantajları Nelerdir? ,Tesisat Kontaktörü Nerelerde Kullanılır? Avantajları Nelerdir? indir,Tesisat Kontaktörü Nerelerde Kullanılır? Avantajları Nelerdir? yükle,Tesisat Kontaktörü Nerelerde Kullanılır? Avantajları Nelerdir? download,Tesisat Kontaktörü Nerelerde Kullanılır? Avantajları Nelerdir? indirmek istiyorum,Tesisat Kontaktörü Nerelerde Kullanılır? Avantajları Nelerdir? yükle,Tesisat Kontaktörü Nerelerde Kullanılır? Avantajları Nelerdir? bedava, Tesisat Kontaktörü Nerelerde Kullanılır? Avantajları Nelerdir? İNDİR,Tesisat Kontaktörü Nerelerde Kullanılır? Avantajları Nelerdir? YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,Tesisat Kontaktörü Nerelerde Kullanılır? Avantajları Nelerdir? Teknik Bilgileri,Tesisat Kontaktörü Nerelerde Kullanılır? Avantajları Nelerdir? filmi indir Tesisat Kontaktörü Nerelerde Kullanılır? Avantajları Nelerdir? bağlantı şeması